Hizmetlerimiz

 • Elektrik Tesisat Mühendisliği
  AG kuvvetli akım sistemleri, Kablo kanalları ve bus-bar sistemleri, Topraklama sistemleri, Dağıtım ve kuvvet panoları, Dahili, harici ve özel aydınlatma sistemleri, Bina otomasyon sistemleri, Telefon sistemleri, Data dağıtım sistemleri, Yangın algılama sistemleri, Müzik-yayın anons sistemleri, Uydu ve merkezi tv sistemleri, Kapalı devre tv sistemleri
 • Mekanik Tesisat Mühendisliği
  Havalandırma sistemleri, Klima sistemleri, Isıtma sistemleri, Sıhhi tesisat sistemleri, Yangın söndürme sistemleri, Otomatik kontrol sistemleri, Bina yönetim sistemleri, Basınçlı hava sistemleri, Yalıtım sistemleri, Güneş enerjisi sistemleri, Arıtma sistemleri, Isı pompası sistemleri.
 • Periyodik Bakım ve Teknik Servis Hizmetleri
  Ka Mühendislik, hizmet verdiği işletmelerde bulunan elektrik ve mekanik cihazların en üst seviyede verimlilikle çalışabilmeleri için Servis ve Bakım departmanı ile hizmet vermektedir.
 • YDA DALAMAN Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali Projesi Elektrik İşleri Yapımı sözleşmesini imzalayarak uygulama çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.
  YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş arasında imzalanan sözleşmede, projenin kapalı inşaat alanı 105.000 m2’dir. DALAMAN Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminal 2018 Nisan ayında hizmete girecektir.
  Haberin Devamı
 • AND Pastel-Kartal Projesi Mekanik İşleri Yapımı Sözleşmesini İmzaladık.
  Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş arasında imzalanan sözleşmemizde, 45.000m2 arsa üzerine kurulan projenin inşaat alanı 250.000m2’dir.
  Haberin Devamı
 • KA Mühendislik ve Enve Enerji, IFC (Uluslararası Finans Kurumu) tarafından düzenlenen “Türkiye’de Kadın İstihdamına Yatırım ile Değer Yaratmak” konulu etkinlikte yerini aldı.
  Son on yılda uyguladığı yapısal reformlar neticesinde başarılı bir büyüme performansı göstererek Türkiye’nin Hızlı Büyüyen Şirketleri arasına giren KA Grup şirketlerinden KA Mühendislik ve Enve Enerji; kadın istihdamının arttırılmasını hedeflerinin arasına aldı.
  Haberin Devamı